SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshoj katin perdhes dhe katin e dyte per DEPO
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
13 Dhjetor '15
Madhësia :
500 m²
ID e produktit :
99882
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj per DEPO .me qera katin perdhes dhe katin e dyte te shtepise
Shtepia gjindet perballe Grand Store ne lagjen e Nicit .Siperfaqja per shfrytezim deri 500m 2
Informata rreth publikuesit
Zekije
049/183404 ; 049/113724
Lagjja Nic [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »