SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshoj Banes me qera per vajza
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
23 Tetor '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
75 m²
ID e produktit :
99903
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa me qera mbrapa Qendres Klinike Universitare,e pershtatshme per studente te fakultetit te mjeksesise dhe fakultetit teknik. Banesa eshte e mobiluar dhe me kushte shume te mira banimi,kerkohen 4 ose 5 vajza !
Informata rreth publikuesit
liridon
Prishtinë
+37744558476
Lagjja e Spitalit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »