SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet shtepi nr 044 227-893
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
12 Tetor '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
ID e produktit :
99952
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtepi ne lagjen veternik perball ars medica, shtepia ka kamera alarm klim nxemje te gjitha qe i nevoijten nje shtepije , ka 188 m2 ma 2.5 truall, ka terasa ne te gjitha dhomat . Sallon ,kuzhin ,banjo dhe depo kati pare ;ndersa i dyti :tri dhoma gjumi dhe banjo.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Alda
044227893
Veternik [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »