SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira per zyre
Çmimi :
€450.00
Kategoria :
Postuar :
13 Prill '16
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
70 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Ballkon
ID e produktit :
99983
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj me qira banesen, ne lagjen Ulpiana, pas AAK, Rr. Taulantia, C1 Hy1 Nr.2.
Banesa eshte 70m2, ka 3 dhoma, kuzhinen , 1 banjo dhe 1 ballkon. Ndodhet ne katin perdhese dhe eshte e pershtatshme per zyre apo ordinance.

Banesa eshte e renovuar (rrjeti elektrik, sistemi giacomini I ujit), eshte e izoluar nga jashte dhe ka te instaluar sistemin e ngrohjes me radiator-kaldaje me rryme

Kontakti 044 151 776; ose 049 185 267
Informata rreth publikuesit
Bruno
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »