SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
♦17 KORRIK E MERKURE LOVE FOR THE SUMMER WITH DEEJAY ALDO FROM ALBANIA @ DIAMONDS CLUB♦
Hyrja :
Ftesë
Kategoria :
Postuar :
15 Korrik '13
Fillon :
17 Korrik në ora 22:00
Mbaron :
18 Korrik në ora 04:00
ID e produktit :
10057
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
♦17 KORRIK E MERKURE LOVE FOR THE SUMMER WITH DEEJAY ALDO FROM ALBANIA @DIAMONDS CLUB

DIAMONDS CLUB PRESENT : THE BEST DJ FROM ALBANIA

-------------------DEEJAY ALDO ----------------------

Warm Up DJ CHAMO DJ LUMMY DJ LIBURN

DEEJAY ALDO esht simboli je jetes se nates ne SHQIPERI , ka luajtur muzik qe 15 vite dhe vazhdon te luaj me te njejten energji pozitive dhe pasion .

Performon ne Clubet me te mira te shqiperis si LOLLIPOP < MUMJA DREAM CITY , HAVANA , FOLIE MARINE


FEEL THE SUMMER PARTY # DIAMONDS CLUB FERIZAJ

DIAMONDS CLUB IS BIG


Rrespect MANGO RONI BLLA TEAM = DIAMONDS CLUB

Rezervimet ne tel 044324007 / 044 166485

Diamonds club fanpage
www.facebook.com/diamondsclub.ks?ref=br_tf 


video from dj aldo
www.youtube.com/watch?v=HnJJanDQ5yQ 
Informata rreth publikuesit
Diamonds Club
Ferizaj
+377 44 324 007
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »