SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
WHITE HOUSE DOWN
Hyrja :
€3.00
Kategoria :
Postuar :
18 Korrik '13
Fillon :
18 Korrik në ora 19:30
ID e produktit :
10120
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
TEMA: Policit të Kapitolit, Xhon Kejl, ia refuzojnë punën që e donte aq shumë në Shërbimin Sekret për mbrojtjen e Presidentit. Pasi që nuk donte ta zhgënjente vajzën e tij të vogël, ai e çon atë për ta vizituar Shtëpinë e Bardhë, tamam në kohën kur ata futen në Shtëpi, aty hyn një grup i armatosur paramilitar. Kështu, Kejl duhet të bëjë çmos për ta shpëtuar Presidentin, vajzën e tij dhe tërë vendin.

Rolet: Channing Tatum, Jamie Foxx, Maggie Gyllenhaal, James Woods, Richard Jenkins, Joey King, etj.

Regjia: Roland Emmerich
Informata rreth publikuesit
KINO ABC (KDSHF - GENCI)
Prishtinë
038 243 117
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »