SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
※E PREMTE ※ 19KORRIK CAPITAL - T # IMPRESSION CLUB
Hyrja :
Ftesë
Kategoria :
Postuar :
19 Korrik '13
Fillon :
19 Korrik në ora 21:00
Mbaron :
20 Korrik në ora 02:00
ID e produktit :
10167
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
※E PREMTE 19KORRIK
※IMPRESSION CLUB PREZENTON :
※CAPITAL - T

※ Biography:

●Capital-T emrin e vertet e ka Trim Ademi. Kenga e pare e Capital-T eshte "Shopping" i cili ka bashkepunuar me 2po2 [Besnikun]. Ai eshte edhe nipi i 2po2 (Besnikut) dhe ai jeton ne Prishtine.Capital T, edhe pse është i angazhuar me prezantime ‘live’ nëpër vende të ndryshme ku jetojnë shqiptarët, nuk e ka në plan të shkëputet për asnjë çast nga krijimet e reja.

●Ai është paraqitur edhe ne festivale te ndryshme.Në fund te vitit 2010 ai paraqitet ne festivalin madheshor "Kënga Magjike"

●Në vitin 2012 ai nxjerr nje superhit,një këngë të titulluar "Karma" nje kenge e cila u pelqye mjaft shum madje u shoqerua edhe me nje videoklip.Po ne kete vit ai nxjerr albumin e ti me te ri "Kapo" nje album i perfshire me 15 këngë.

●HITET / CAPITAL - T :

SONTE (ft. FLORI)
ROLL (ft.Lyrical Son )
GOOD LIFE ,
MOS HARRO,
NJE ENDER (ft Alban Skenderaj )
LOQKA E MADHE
KARMA
UNE (ft. Yll Limani)
ASNJONI (ft. Dr.Mic)
U BO VONE
MA E MIRA
As GUCCI as LOUIS (ft. 2po2)
KU JON PARET
VEQ ASAJ (ft NRG BAND)


※For Hip-hop & House take care our resident Dj's :
※Dj Mad & Dj Mix

※Photoshooting By: XIJA SOPA

※Doors open 21:00H
※RESERVATIONS : 045 616 555 / 045 513 673

※With all the respect : Impression Team
Informata rreth publikuesit
Impression Pub
Ferizaj
045 616 555
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »