SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
THE WOLVERINE - 3D
Hyrja :
€5.00
Kategoria :
Postuar :
24 Korrik '13
Fillon :
25 Korrik në ora 20:00
ID e produktit :
10308
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
#Aksion / #Aventurë / #Adaptim; 2 orë 06 min

TEMA: Filmi është i bazuar në stripin e njohur dhe flet për Loganin, luftëtarin e përjetshëm. Në Japoni, samuraji me kthetër të çeliktë përleshet me një figurë misterioze nga e kaluara. Kjo betejë e ndryshon atë përgjithmonë.

Rolet: Hugh Jackman, Will Youn Lee, Hiroyuki Sanada, Haruhiko Yamanouchi, Tao Okamoto, Rila Fukushima.
Regjia: James Mangold
Informata rreth publikuesit
KINO ABC (KDSHF - GENCI)
Prishtinë
038 243 117
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »