SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
※E PREMTE 26 KORRIK ※ ARDIAN BUJUPI & RONELA HAJATI # IMPRESSION CLUB
Hyrja :
Ftesë
Kategoria :
Postuar :
26 Korrik '13
Fillon :
26 Korrik në ora 21:00
Mbaron :
27 Korrik në ora 02:00
ID e produktit :
10354
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
※E PREMTE # 26 KORRIK
※IMPRESSION CLUB PREZENTON :
※ARDIAN BUJUPI & RONELA HAJATI


※ Biography: ARDIAN BUJUPI

●Ardian Bujupi eshte kengetar nga Kosova dhe se bashku me familjen e tij jeton ne Heidelberg te Gjermanise. Ai eshte larguar nga Kosova gjate luftes.
Ardian Bujupi mori pjese ne "Deutschland sucht den Superstar" ai u kualifikua ne vendin e 3-te , mirepo ai konsiderohet si fitues sipas jurise:Dieter Bohlen,Fernanda Brandao dhe Patrick Nuo.
Ardian Bujupi aktualisht eshte Single, ne kohen e lire degjon muzike R’n’B ose Hip Hop. Ai gjithashtu luan bateri dhe shkon ne palester. I kushton rendesi edhe veshjes dhe eshte gjithmone elegant dhe natyral.


※ Biography: RONELA HAJATI

●Dalja e e pare e Ronela Hajatit ne televizion shenon ne moshen 4-vjecare ne emisione femijesh.Qe e vogel ka studiuar piano dhe balet,pjesemarrese ne shume festivale femijesh duke permendur cmimin e pare ne Tetove,Maqedoni ne Festivalin e vitit. Me pas ne moshen 12 vjecare ka qene e pranishme ne spektaklin"Kerkohet nje yll",duke vijuar 6 muaj me vone si nje konkurrente e TalentShow-t "Ethet e se premtes mbrema" dhe arriti te kualifikohej deri ne 30 kengetaret me te mire,ndonese ende nje femije.Me pas konkurrente ne "Poleposition", Top Channel duke arritur deri ne finale.


For Hip-hop & House take care our resident Dj's :
※Dj Mad & Dj Mix

※Vj.ACE

※Doors open 21:00h
※RESERVATIONS : 045 616 555 / 044 131381
Informata rreth publikuesit
Impression Pub
Ferizaj
045 616 555
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »