SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
※ E MERKURE 31 KORRIK ※ 2po2 ※ IMPRESSION CLUB ※
Hyrja :
Ftesë
Kategoria :
Postuar :
29 Korrik '13
Fillon :
31 Korrik në ora 21:00
Mbaron :
1 Gusht në ora 02:00
ID e produktit :
10381
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
※E MERKURE (31.07.2013)

※IMPRESSION CLUB PRESENTS :

※2PO2

※Exclusive performance at :
※Impression Club

※Warm up : DJ MAD & DJ MIXX
※HIP - HOP & HOUSE

※For club to take another lightin dimension take care :
※VJ ACE

※BEST HIPHOP NIGHT WITH THE BEST ARTIST
※Dont miss this wonderful night

※Special Night In The Hottest Place
※Let's feel the vibe

※Not just a night out
※You're WELCOME

2po2 Biography :

Grupi 2po2 eshte themeluar ne vitin 1996 nga Besnik Canolli dhe Arben Mehmeti. Ne vitin 1997 arrijnë ti incizojne kenget e para, fillimisht me kengen "S'me pelqen kjo loje" arriten ti bejne per vete zemrat e shume moshatarve te tyre. Adhurues të shumtë këndojnë refrenin e këngës së tyre "Mori dashni e mjera", këngë kjo të cilën grupi 2po2 e kënduan në fillim të karrierës së tyre. I ngacmojnë me shikime kurreshtare, ndërsa Besniku dhe Arbeni iu dhurojnë buzëqeshje modestie, të vetëdijshëm se pikërisht tek kjo modesti qëndron edhe çelësi i suksesit të tyre. I thërrasin grupi që solli freski në HipHopin shqiptar. Tashmë anëtarët e bendit 2po2 e dinë mirë se kanë shumë adhurues në sajë të këngëve të tyre, me zërin që tamam tingëllon hip-hop dhe me lëvizjet origjinale në skenë.

※ Doors open 21:00

※ With Respect IMPRESSION STAFF
Informata rreth publikuesit
Impression Pub
Ferizaj
045 616 555
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »