SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
♦ 2 GUSHT E PREMTE OH LULE LULE KAOS IN DA HUOSE @ DIAMONDS CLUB
Hyrja :
Ftesë
Kategoria :
Postuar :
29 Korrik '13
Fillon :
2 Gusht në ora 22:00
Mbaron :
3 Gusht në ora 04:00
ID e produktit :
10383
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
♦ 2 GUSHT E PREMTE OH LULE LULE KAOS IN DA HUOSE @ DIAMONDS CLUB

DIAMONDS CLUB PRESENT : KAOS IN DA HOUSE

----------------OH LULE LULE OHHH ..... ------------


Resident DJ CHAMO DJ LIBURN DJ LUMMY VJ DEEP


# THE BIGEST CLUB IN YOUR COUNTRY

Grupi Kaos perbehet nga Vigani dhe Lumi Berisha ose Vig Poppa & LUMI B :: Kengen e pare e lansuan ne vitin 2004 titullohet " NTNJEJTIN VEN '' pastaj lansuan " KUR PI " dhe bash me hitin e shum permendur " HEY " lansuan edhe albumin e pare " BARDH E ZI '' pas dhjetra qmimesh te fituara ne shqiperi ne Top Fest dhe Kosov ne Videofest dhe shum bashkpunimeve te suksesshme me artist me te kerkuar , koncerteve te suksesshme ne rajon dhe diaspor . Ata vazhdojn te jene te nominuar te kerkuar kete vere lansojn albumin e dyte te titulluar ''X'' KAOS shkruhet KEJOS thuhet ..!!!
KAOS wiht Best Hits

* Le T'KALLEN

* I LIKE IT

* TI PO DON ME KCY

* QELE QADREN

* OH LULE LULE

Rrespect DIAMONDS CLUB TEAM
Informata rreth publikuesit
Diamonds Club
Ferizaj
+377 44 324 007
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »