SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
NORA ISTREFI @DISCOCLUB STOP
Hyrja :
Ftesë
Kategoria :
Postuar :
1 Gusht '13
ID e produktit :
10480
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SUMMER *STOP*.......TRADITA VAZHDON........SONTE (e MERKURE) me 31.07.2013 ne Disco Club *STOP* do te jet kengetarja shume famshme dhe shum e kerkuar NORA ISTREFI, po nuk do te jet me kaq sepse per atmosferen tuaj qe te behet nje mbremje sa me e mir do te jen edhe shum te kerkuarit BABOODARABUKAT dhe DJ BENITY.Mbremja fillon prej ores 21:00,ndersa deri ne ora 23:00 per femra hyrja do te jet gratis.Jeni te mirseardhur ju mirpret stafi Disco Club *STOP*STOP*STOP*.mos e le pa dal te veni ne DISCO SUMMER *STOP*STOP*STOP*
Informata rreth publikuesit
DiscoClub Stop
Gjilan
049697697
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »