SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
THE SMURFS 3D
Hyrja :
€5.00
Kategoria :
Postuar :
10 Gusht '13
Fillon :
10 Gusht në ora 13:00
ID e produktit :
10732
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
"THE SMURFS" ne 3D - premierë për publikun
Komedi e animuar, për fëmijë dhe familje. 1 ore e 43 min


TEMA: Magjstari i keq Gargameli krijon dy krijesa të ngjashme me “Gogëlushët”, të quajtura “sheraxhi”. Ai shpreson që ata do do t’ia bëjnë të mundur vjedhjen e lëngut magjik. Por, kur e kupton që vetëm një Gogëlush i vërtetë mund t’ia sigurojë lëngun dhe që vetëm Gogëlushja e di fjalën magjike, e cila i kthen Sheraxhitë në Gogëlushë të vërtetë, Gargameli e rrëmben Gogëlushen dhe e çon në Paris, ku e duan shumë njerëz. Tani u mbetet Plakut, Ngathtit, e të tjerëve ta shpëtojnë Gogëlushen. Si do të përfundojë Gogëlushja e gjorë?

Rolet: Hank Azaria, Neil Patrick Harris, Christina Ricci, Brendan Gleeson etj.
Regjia: Raja Gosnall
Informata rreth publikuesit
KINO ABC (KDSHF - GENCI)
Prishtinë
038 243 117
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »