SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
..:::: ELVANA GJATA ::::.. @ SUGARFREE CLUB
Hyrja :
Ftesë
Kategoria :
Postuar :
13 Gusht '13
Fillon :
14 Gusht në ora 22:00
Mbaron :
15 Gusht në ora 04:00
ID e produktit :
10778
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mbremja e fundit e sezones me kengetaret me te kerkuar dhe me te bukur shqiptare:

►►► HOT HOTTT HOTTTTT NIGHT with the Beautiful Albanian Singer ◄◄◄

..:::: ELVANA GJATA ::::.. @ SUGARFREE CLUB / Kamenice

- E MERKURE 14 Gusht - Ora: 22:30 - Hyrja: 3 €

*PER FEMRA HYRJA FALAS DERI ORA 23:00*

Info: 045/ 50 60 31 || facebook.com/sugarfree2011 

Enjoy 'Summer Season 2013' in SUGARFREE CLUB
Informata rreth publikuesit
SUGARFREE CLUB
Dardanë
044290450
Dardanë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »