SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
ELYSIUM
Hyrja :
€3.00
Kategoria :
Postuar :
13 Gusht '13
Fillon :
15 Gusht në ora 22
ID e produktit :
10800
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
PREMIERA BOTERORE me 15 gusht ne ora 22:00

TEMA: Në vitin 2159, ekzistojnë dy klasa njerëzish: shumë të pasurit, që jetojnë në një vend të përkryer, të quajtur Elysium; dhe klasa e dytë, që jetojnë në vend të stërpopulluar dhe në varfëri të skajshme në Tokën e shkatërruar. Popullsia e Botës bën të pamundurën për të ikur nga krimi dhe varfëria. Populli ka nevojë për kujdesin shëndetësor që Elysiumi e ka, por ligjet e forta kundër emigracionit e bëjnë lëvizjen shumë të vështirë. I vetmi njeri i zoti për të sjellë barazi në botë është Maksi. Ai e merr detyrën vullnetarisht, dhe ndeshet më Sekretaren e Elysiumit Delakurin dhe fuqinë e saj ushtarake. Maksi ka rastin ta shpëtojë, jo vetën e tij, por edhe tërë botën.

Zhanri: Action/Adventure, Sci-Fi/Fantasy. 1 ore 49min
Aktoret: Matt Damon, Jodie Foster, Sharlto Copley, Alice Braga, Diego Luna, etj.
Regjia: Neill Blomkamp
Informata rreth publikuesit
KINO ABC (KDSHF - GENCI)
Prishtinë
038 243 117
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »