SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
PERCY JACKSON: SEA OF MONSTERS - 3D
Hyrja :
€5.00
Kategoria :
Postuar :
13 Gusht '13
ID e produktit :
10802
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Premiera boterore me 15 gusht ne ora 20:00

INFO: Persi Xhekson ka pasur një shkollim të qetë. Por, ai kupton që kufinjtë magjik të Kodrës po rrënoheshin. Nëse nuk bëhet diçka, kampi do të sulmohet nga demonë dhe monstra. Mënyra e vetme për ta shpëtuar kampin është gjetja e Leshit të Artë. Njerëzit e vetëm që mund ta marrrin këtë detyrë janë Persi dhe shokët e tij. Në odisejadën e tyre nëpër Detin e Monstrave (që njihet si Trekëndëshi i Bermudeve), ata luftojnë me krijesa të tmerrshme dhe të liga.


Action/Aventure, Fantazi. 1 hr 47 min
Aktoret: Logan Lerman, Brandon T. Jackson, Alexandra Daddario, Jake Abel, Douglas Smith, etj.
Regjia: Thor Freudenthal
Informata rreth publikuesit
KINO ABC (KDSHF - GENCI)
Prishtinë
038 243 117
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »