SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
✪ ALL ABOUT FERIZAJ CITY ✪ SATURDAY NIGHT PARTY ✪ COCO CLUB ✪
Hyrja :
Falas
Kategoria :
Postuar :
25 Gusht '13
ID e produktit :
11043
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
● We present the Ferizaj Night Life

● With the best dj's in The City

● DJ BINNIE SMALLS
www.facebook.com/shkumbin.azemi.9 

● DJ KOLLINK (DUFFY'E TEAM)
www.facebook.com/DjKollink 

● DJ MILOTT
www.facebook.com/DJ.MiLoTT 

● QAKI
www.facebook.com/djqakicoco 

➘ Lightings and Visual effects by:
● VJ.BLITZ - www.facebook.com/itsvjblitz 

➘ Photoshooting By:
● FLAMUR ILAZI - www.facebook.com/PhotographerFlamurIlazi 
● ARDIT VRANOVCI - www.facebook.com/ardittv 


● FREE ENTRY

● FALEMINDEROJM PER PERKRAHJE TE VAZHDUESHME :

EMERALD HOTEL,BETI TRAVEL, LIA STUBLLA,ENTER, BUBBA, VODOO, RELAX, IN CAFFE, COCOBAR, N'CHOSH RESIDENCE, KING, N'DRITARE, CANTO, FRESKIA, UJVARA, MAVI, A&E, RAIN COLLECTION, Rent a Car XHEKI, dhe te gjith ata qe jane pjese e COCO CLUB

● REZERVIIMET : 045 619 619 / 049 380 300

✪ COCO CREW ✪
www.cococlub-ks.com 
Informata rreth publikuesit
COCO Club
Ferizaj
049 380 300
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »