SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
ONE DIRECTION: This Is Us në 3D
Hyrja :
€5.00
Kategoria :
Postuar :
28 Gusht '13
Fillon :
29 Gusht në ora 18:00 dhe 20:00
ID e produktit :
11126
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Muzikor/ Arte Performuese/ Dokumentar; 1 orë 30 min

TEMA: Një jetë e shthurrur dhe e hapur për gjithçka, niset në botë për t’u bërë fenomen. I ngërthyer me shumë koncerte, ky film rrëfen tregimin e mrekullueshëm për Nailin, Zajn, Liamin, Herin dhe Luin. Ata ngrihen në famë duke marrë pjesë në X-Faktor dhe e pushtojnë botën.

Rolet: Niall, Zayn, Liam, Harry and Louis
Regjia: Morgan Spurlock
Informata rreth publikuesit
KINO ABC (KDSHF - GENCI)
Prishtinë
038 243 117
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »