SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
TURBO - 3D
Hyrja :
€5.00
Kategoria :
Postuar :
5 Shtator '13
Fillon :
5 Shtator në ora 14:00
ID e produktit :
11284
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Animuar/ Komedi/ Aksion/Aventurë; 1 orë 36 min

TEMA: Turboja është një kërmill që ëndërron të jetë garusi më Iishpejtë në botë, si idhulli i tij Gaj Ganje. I dhënë shumë pas shpejtësisë, ai bëhet i rrallë në komunitetin e tij dhe ia merr fytyrën vëllait të tij, Çetit. Turbo shpreson që të ikë nga ai rreth I ngadalshëm. Një ditë, ndodh një aksident i mrekullueshëm, dhe Turboja vërtetë merr shpejtësi të paparë. Ai niset në një garë të shpejtësisë. Si garuesi më i papritur për fitore, Turboja arrin të pamundurën.

Rolet: Ryan Reynolds, Samuel L. Jackson, Paul Giamatti
Regjia: David Soren
Informata rreth publikuesit
KINO ABC (KDSHF - GENCI)
Prishtinë
038 243 117
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »