SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
✪ E MERKURE ✪ UNIVERSITETI AAB & TUNA ✪ @ COCO CLUB ✪
Hyrja :
Ftesë
Kategoria :
Postuar :
9 Shtator '13
Fillon :
11 Shtator në ora 22:00
Mbaron :
12 Shtator në ora 04:00
ID e produktit :
11326
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
✪ UNIVERSITETI AAB dhe COCO CLUB

Organizojne Party per te gjith Maturantët dhe Studentët

Marrin Pjesë:

● TUNA
www.facebook.com/officialTUNA 

● COZMAN
www.facebook.com/CozmanOfficial 

● DJ DIRTY

E MERKURE 11 SHTATOR 2013 HYRJA GRATIS


- intro&outro:
● QAKI - www.facebook.com/djqakicoco 
● DJ MILOTT - www.facebook.com/DJ.MiLoTT 

- Efektet Vizuale:
● VJ.BLITZ - www.facebook.com/itsvjblitz 

- Photoshooting By:
● FLAMUR ILAZI - www.facebook.com/PhotographerFlamurIlazi 
● ARDIT VRANOVCI - www.facebook.com/ardittv 

- RESERVATIONS : 045 619 619 / 049 380 300

● INFO:

- www.cococlub-ks.com 
Informata rreth publikuesit
COCO Club
Ferizaj
049 380 300
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »