SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
\"Përplasjet\"
Hyrja :
€3.00
Kategoria :
Postuar :
8 Shkurt '13
Fillon :
8 Shkurt në ora 20:00
Mbaron :
8 Shkurt në ora 21:00
ID e produktit :
1149
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Përplasjet janë relikte të së djeshmes, Dramë e së sotmes. S’do të doja të jetë plagomë e së nesërmes. Ceni, Toni dhe Eva janë personazhe të vërtetë, për aq sa e vërteta është e vërtetë, për aq sa duam ta pranojmë një të vërtetë, si të vërtetë!
Informata rreth publikuesit
Teatri Kombetar
Prishtinë
038 243 930
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »