SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
2 GUNS
Hyrja :
€3.00
Kategoria :
Postuar :
16 Shtator '13
Fillon :
16 Shtator në ora 20:00
ID e produktit :
11537
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Aksion/ Aventurë/ Krim; 1 orë 49 min.

TEMA: Për 12 muaj rresht, agjentët e Antidrogës Markus dhe Bobi kanë punuar bashkë, të pandarë. Në punën e tyre sekrete si anëtarë të një grupi të drogës, ata fillojnë të dyshojnë njëri-tjetrin. Kur mundohen të futen në një kartel meksikan të drogës ku rrotullohen miliona, Markusin dhe Bobin i thërrasin ta lënë punën. Tani ata kanë vetëm njëri-tjetrin për t’u mbrojtur nga të gjithë që i duan në burg, ose të vdekur.

Rolet: Denzel Washington, Mark Wahlberg, Paula Patton, James Marsden, Bill Paxton, etj.
Regjia: Baltasar Kormakur
Informata rreth publikuesit
KINO ABC (KDSHF - GENCI)
Prishtinë
038 243 117
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »