SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
E ENJTE 14 SHKURT :: VALENTINES DAY :: @SUFARGREE
Hyrja :
€3.00
Kategoria :
Postuar :
9 Shkurt '13
Fillon :
14 Shkurt në ora 22:00
Mbaron :
15 Shkurt në ora 03:00
ID e produktit :
1169
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SUGARFREE CLUB / Kamenicë presents:
E ENJTE 14 SHKURT :: VALENTINES DAY :: Festoni diten e Shen Valentinit me shume atmosfer si gjithmon me *MAHMUT FERATI* ne CLUBIN me te mire ..
***** PER QIFTE DHE PER FEMRA HYRJA GRATIS DERI ORA 22:30 *****
ORA: 22:00 h :: HYRJA: 3 €
Resident DJ's: DJ NIGHT STYLE & DJ ARD'ONE ..
Calling all singles , Find some love tonight ..
Informata rreth publikuesit
SUGARFREE CLUB
Dardanë
044290450
Dardanë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »