SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
PRISONERS Premiere boterore
Hyrja :
€3.00
Kategoria :
Postuar :
7 Tetor '13
Fillon :
10 Tetor në ora 22
ID e produktit :
11956
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Rolet:
Hugh Jackman, Jake Gyllenhaal, Viola Davis, Paul Dano, etj.
Regjia: Denis Villeneuve

Keller Dover ballafaqohet me problemet që ka çdo prind. Vajza e tij 6 vjeçare Anna dhe shoqja e saj Xhoj humbin diku. Paniku dhe shqetësimi shtohet çdo moment. Gjurma e vetme është një makinë e vjetër që ishe e parkuar në lagjen e tyre. Detektivi i çështjes, Loki, e arreston shoferin e makinës, por ai lirohet për mungesë faktesh. Policia ndjek disa pista hetimi, por pa sukses. Doveri vendos që ta marrë çështjen në duart e veta. Por, sa larg do të arrijë tentative e tij për ta shpëtuar familjen e tij?
Informata rreth publikuesit
KINO ABC (KDSHF - GENCI)
Prishtinë
038 243 117
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »