SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
✪ LABINOT TAHIRI ✪ Nata e II-te BAJRAM ✪ 16/TETOR ✪ COCO CLUB ✪
Hyrja :
Ftesë
Kategoria :
Postuar :
14 Tetor '13
Fillon :
16 Tetor në ora 22:00
Mbaron :
17 Tetor në ora 04:00
ID e produktit :
12092
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
✦ Nata e II-te BAJRAM, 16/Tetor

✦ LABINOT TAHIRI + ICON'S Band, 100% Live

● Biografia:
Labinot Islam Tahiri i njohur në pubikë me nofkën LABI.
Labinoti është një këngëtarë i talentuar në të gjitha zhanret muzikore. Ka një zë që dallon nga të tjerët dhe është i mirëpritur kudo. Ka të mbaruar shkollën e mesme, në pamundësi që të vazhdoië tutje, duke patur parasysh kushtet e shkollimit gjatë okupimit të Kosovës s'kishte shkolla, po shtëpi shkolla. Lidhur me muzikën Labi filloi të këndojë që në moshën e re duke i përcjelur hapat e babit të tij. Labi këndonte në koncerte që oranizonte shkolla për ditëlinjde të shkollës por edhe programe festive që mbaheshin në qytetin e Ferziajit për festat Kombëtare. Ishte vështirë të këndohej në kohën kur Labi këndonte sepse shtepia e kulturës ishte e mbyllur për shqiptarët dhe koncertet mbaheshin në mënyrë "ilegale" për kohën e atëhershme. Gradualisht aktiviteti i tij prej këngëtari po rritej përditë e më shumë siq thotë edhe vetë Labi: me ndihmen e zotit arrita deri këtu dhe nuk do të ndalem sepse publikut do t'i ofrojë gjithnjë një risi dhe knaqësi. Deri më tani është paraqitur kudo mbrenda dhe jashtë vendit.

● opening&closing:
➤ QAKI - www.facebook.com/djqakicoco 
➤ DJ MILOTT - www.facebook.com/DJ.MiLoTT 

➤ Special Visuals and Lighting effects
● VJ BLITZ - www.facebook.com/itsvjblitz 

● Photoshooting By:
➤ FLAMUR ILAZI - www.facebook.com/PhotographerFlamurIlazi 

➤ RESERVATIONS : 044 84 77 77 / 045 619 619

● INFO
www.cococlub-ks.com 
www.facebook.com/LabinotOfficial 
www.youtube.com/LabiOfficial 
Informata rreth publikuesit
COCO Club
Ferizaj
049 380 300
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »