SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
NATA E DYTE BAJRAM PARTY - FLORI MUMAJESI KLAJDI HARUNI ANDY GRAMM MIRI LIVE @ DIAMONDS CLUB
Hyrja :
Ftesë
Kategoria :
Postuar :
14 Tetor '13
Fillon :
16 Tetor në ora 22:00
Mbaron :
17 Tetor në ora 04:00
ID e produktit :
12095
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
NATA E DYTE BAJRAM PARTY - FLORI MUMAJESI KLAJDI HARUNI ANDY GRAMM MIRI LIVE @ DIAMONDS CLUB

DIAMONDS CLUB PREZENTON NATEN E DYTE TE BAJRAMIT TE FESTOJM BASHK ME SHOWMENAT MA TE MDHAJ NE SHQIPTARI

~-~-~-~-~-~-~ FLORI MUMAJESI ~-~-~-~-~-~-~-~

~-~-~-~-~-~ KJALDI HARUNI ~-~-~-~-~-~-~-~

~-~-~-~-~-~- ANDY GRAMM ~-~-~-~-~-~-~-~

~-~-~-~ MIRI & 100 % LIVE ~-~-~-~-~-


Resident DJ LUMMY DJ CHAMO DJ LIBURN VJDEEP


Biography

Pa treguar se eshte i famshem, di te deshmoje se eshte i gjithanshem.... Nuk eshte nga ata qe kenaqet me pak. I intereson vetem te mesoje dhe duket qe ka mesuar shume, por ka akoma rruge. Ka nuhatur eren e suksesit dhe ka zbuluar marifetin per te qene i pelqyer. Flori nuk jep receta suksesi!
Ka provuar te prezantoje dhe ia ka dale me se miri, ka guxuar te beje humor dhe ia ka arritur, pa folur pastaj per muziken, aty po qe eshte ne toke te forte. Pertej te qenit kengetar, nen thonj ka dhuntine e te berit muzike.

info fans per Florin :

www.facebook.com/florimumajesi 
www.facebook.com/threedotsalbania 
www.threedotsalbania.com/ Rezervimet ne tel 044324007 / 044166485

Rrespect DIAMONDS CLUB TEAM

www.facebook.com/diamondsclub.ks 


HAJDE FESTO SI NE SHPI TANE :)
Informata rreth publikuesit
Diamonds Club
Ferizaj
+377 44 324 007
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »