SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
A GOOD DAY TO DIE HARD/ 20:00 dhe 22:00
Hyrja :
€3.00
Kategoria :
Postuar :
14 Shkurt '13
Fillon :
14 Shkurt
ID e produktit :
1219
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Aksion/Aventurë; 1 orë 37 min

Polici i ashpër dhe i zoti, Xhon Meklein, gjendet për herë të parë në një detyre në vend të huaj. Ai shkon në Moskë për të ndihmuar djalin e tij të rebeluar, Xhekun. Ai nuk e di që Xheku ishte një agjent i stërvitur i CIA-së, i cili ishte në detyrë për të ndalur një problem nuklear. Gjersa nëntoka ruse po e bënte ndjekjen e saj, dhe po priste fillimin e luftës, dy Mekleinet zbulojne që metodat e tyre të kundërta, i bejnë ata heronj të pandalshëm.

Rolet: Bruce Willis, Jai Courtney, Sebastian Koch, Yuliya Snigir, etj.
Regjia: John Moore
Informata rreth publikuesit
KINO ABC (KDSHF - GENCI)
Prishtinë
038 243 117
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »