SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
CLOUDY WITH A CHANCE OF MEATBALLS -2 në 3D
Hyrja :
€5.00
Kategoria :
Postuar :
16 Tetor '13
Fillon :
17 Tetor në ora 18:00
ID e produktit :
12446
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Filmi shfaqet ne 16.00 dhe 18.00
Shpikësi i njohur ftohet nga një kompani që të bashkohet me disa shpikës të tjerë të njohur të teknologjisë për ta përmirësuar njerëzimin. Ndihmësja kryesore e Lokvudit është një orangutane shume e mençur me tru njeriu. Lokvudi donte gjithmonë të bëhej shpikës i njohur, por e kupton që zbulimi i tij më i njohur krijon hibride kafshë-ushqim. Duke e parë qëfati i njerëzimit është në duart e tij, Çesteri e dërgon Flintin dhe mikeshën e tij në një mision të shijshëm, por të rrezikshëm. Këtu bëhet luftë në mes të kafshëve-ushqim.

Rolet: Bill Hader, Anna Faris, James Caan, Andy Samberg, Neil Patrick Harris, Benjamin Bratt, etj.

Regjia: Cody Cameron
Informata rreth publikuesit
KINO ABC (KDSHF - GENCI)
Prishtinë
038 243 117
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »