SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
17 SHKURT @SUGARFREE CLUB
Hyrja :
€3.00
Kategoria :
Postuar :
16 Shkurt '13
Fillon :
17 Shkurt në ora 22:00
Mbaron :
18 Shkurt në ora 03:00
ID e produktit :
1245
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SUGARFREE CLUB / Kamenicë present's:
*5 VJETORI I PAVARSIS SE KOSOVES*
Festa me madheshtore e vitit festohet ne Sugarfree Club me Rock Grupin e hitit me te madh te gjith Shqiptaris:

"XHAMADANI VIJA VIIIJAAAA" pra me ROCK GRUPIN *** ILIRET *** & Resident DJ's: DJ NIGHT STYLE & DJ ARD'ONE

..poashtu do te kete dhe SFILAT MODEEEE nga :

:: "MENAKON CREATIONS" me bukuroshet Dardanase ::

:: SPECIAL :: (Per nder te 5 vjetorit te Pavarsis)
***** PER TE GJITH HYRJA FALAS DERI ORA 22:30 *****

ORA: 22:00 || Hyrja: 3 € ..

Per rezervime: 044/ 290 450 ..

:: URIME 5 VJETORI I PAVARSIS ::

SUGARFREE CLUB Staff ..
Informata rreth publikuesit
SUGARFREE CLUB
Dardanë
044290450
Dardanë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »