SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
* SILVA GUNBARDHI , MANDI & DAFI * @SUGARFREE CLUB
Hyrja :
€3.00
Kategoria :
Postuar :
19 Shkurt '13
Fillon :
22 Shkurt në ora 22:00
Mbaron :
23 Shkurt në ora 03:00
ID e produktit :
1256
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SUGARFREE CLUB / Kamenice Present's:
*Per her te pare ne Kosove* HITIIII ME I MAAAAADH I 2013 (TE KA LALI SHPIRT,TE KA LALI GJAAAAN) & (NJE VAJZ TBUKUR E KAM PAS) * SILVA GUNBARDHI , MANDI & DAFI * Special Show e krejt kjo 100% Live me Orkester ..
- E Premte 22 SHKURT ..
- ORA: 22:00 :: Hyrja 3 € :: *PER FEMRA HYRJA FALAS DERI ORA 22:30*

- Per rezervime: 044/ 290 450 ..

Knaqnu me HITET me te medha ne gjith shqiptarin ..dhe shume kenge te tjera LIVE 100 % ..... Ska mu nal SUGARFREE CLUB #1 ..
Informata rreth publikuesit
SUGARFREE CLUB
Dardanë
044290450
Dardanë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »