SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
C A R R I E
Hyrja :
€3.00
Kategoria :
Postuar :
30 Tetor '13
Fillon :
31 Tetor
ID e produktit :
12883
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ne Natën HALLOWEEN, Kinemaja ABC për adhuruesit e filmit horror do te shfaq premieren boterore te filmit "CARRIE".
Ne kete film luajne dy aktore mjaft te njohura holivudiane; Chloe Grace Moretz ne rolin e CARRIE WHITE dhe Julianne Moore ne rolin e nenes se Carrit.
Informata rreth publikuesit
KINO ABC (KDSHF - GENCI)
Prishtinë
038 243 117
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »