SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Halloween Party at Sabaja Dr s Beer House
Hyrja :
Falas
Kategoria :
Postuar :
30 Tetor '13
Fillon :
31 Tetor në ora 19:30
Mbaron :
31 Tetor në ora 24:00
ID e produktit :
12887
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Are you ready for Halloween? We are! Come and join us. Come in a costume and receive one of our special beers on the house. Starts at 19:30.
Jeni gati për Halloween? Ne jemi! Ejani me kostum dhe fitoni një nga birrat tona speciale falas. Fillojmë në 19:30.
Informata rreth publikuesit
Sabaja Dr's Beer House
Prishtinë
049582000
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »