SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Muzike LIVE ne Sabaja Dr s Beer House
Hyrja :
Falas
Kategoria :
Postuar :
30 Tetor '13
Fillon :
1 Nëntor në ora 19:00
Mbaron :
1 Nëntor në ora 24:00
ID e produktit :
12888
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Live music on Friday, starting at 19:00! We offer good music, good beer and the food to complement the beer. Join us ...
Muzikë live të premten, duke filluar në 19:00! Ofrojmë muzikë të mirë, birrë të mirë dhe ushqim të shijshëm. Jeni të mirëpritur...
Informata rreth publikuesit
Sabaja Dr's Beer House
Prishtinë
049582000
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »