SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
“PËRGJUESI”
Hyrja :
€3.00
Kategoria :
Postuar :
21 Shkurt '13
Fillon :
21 Shkurt në ora 20:00
Mbaron :
21 Shkurt në ora 21:00
ID e produktit :
1293
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Komedia “PËRGJUESI” përmbanë në vete humor, komunikim të gjallë me publikun apo direkt dhe ka moment kur komedia ka edhe seriozitet. Ndërkaq kah fundi I komedisë, e gjithë ngjarja përmbyllet me strukturë përrallore.
Komedia flet për politikën, teatrin dhe për mënyrën se si aktori e ka parë jetën nëpër të cilën kaloi, edhe pse pjesë të saj lehtësisht mund të jenë edhe komentet e regjisorit dhe aktorit, Mikullovci rreth ngjarjeve ditore.
Informata rreth publikuesit
Teatri Kombetar
Prishtinë
038 243 930
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »