SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
ZAMBEZIA 3D
Hyrja :
€5.00
Kategoria :
Postuar :
26 Shkurt '13
ID e produktit :
1362
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Filmi me i ri ne tekniken digjitale 3D,
do te filloje te shfaqet ne ABC nga date 2 mars ne dy termine 14:00 dhe 16:00
Informata rreth publikuesit
KINO ABC (KDSHF - GENCI)
Prishtinë
038 243 117
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »