SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
HITCHCOCK Premiere Boterore nga 28 shkurt 2013 ne 20:00
Hyrja :
€3.00
Kategoria :
Postuar :
26 Shkurt '13
ID e produktit :
1363
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
I nominuar për çmimin OSKAR, BAFTA dhe GOLDEN GLOBE dhe fitues i shumë çmimeve ne festivale të ndryshme.

Zhanri: Dramë, Adaptim, Horror;
1 orë 38 min

TEMA: Rrëfimi i vërtetë që fshihet prapa produksionit të vështirë të klasikut të Hiçkokut, që hedh dritë në magjepsjen e Hiçkokut me vrasësin e vërtetë të jetës, që u bë frymëzim për Norman Bejtsin.

Rolet: Anthony Hopkins, Helen Mirren, Scarlett Johansson, Jessica Biel, James D’Arcy, etj.
Regjia: Sacha Gervasi
Informata rreth publikuesit
KINO ABC (KDSHF - GENCI)
Prishtinë
038 243 117
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »