SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
:: NGA PAK KAPAKË @ DUPLEX CLUB ::
Hyrja :
€3.00
Kategoria :
Postuar :
10 Mars '13
Fillon :
13 Mars në ora 21:00
Mbaron :
14 Mars në ora 03:00
ID e produktit :
1848
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kosova Cap Project dhe DUPLEX Club ju presin të Mërkuren më 13 Mars në Mbrëmjen Humanitare.

Mjetet financiare të siguruara nga biletat e shitura do të shkojnë për Kosova Cap Project dhe sigurimin e karrocave për persona me nevoja të vecanta.

KOSOVA CAP PROJECT & DUPLEX CLUB

prezantojne

MBREMJE HUMANITARE
ne prekrahje te
NGA PAK KAPAKE

Marrin pjese:

DJ GAMBLE
FATMIR SPAHIU
ANA KABASHI
EGO BAND
MC KRESHA
NR
MIRSA

13 MARS, E MERKURE, 21:00

Hyrja 3 Euro ose 2Euro + 5 kapakë.
Informata rreth publikuesit
Duplex Club Prishtina
Prishtinë
049 554 555
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »