SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
THE COUNSELOR
Hyrja :
€3.00
Kategoria :
Postuar :
19 Nëntor '13
Fillon :
21 Nëntor në ora 22:00
ID e produktit :
19360
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Premiera boterore e filmit "The COUNSELOR" nga regjisori legjendar Ridley Scott dhe ekipa e aktoreve te njohur holivudian Michael Fassbender, Penelope Cruz, Javier Bardem, Brad Pitt, Cameron Diaz, do te filloje te shfaqet ne Kinemane ABC nga date 21 nentor 2013.
Informata rreth publikuesit
KINO ABC (KDSHF - GENCI)
Prishtinë
038 243 117
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »