SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Gluhwein Party në Sabaja Dr s Beer House! Gluhwein Party in Sabaja Dr s Beer House!
Hyrja :
Falas
Kategoria :
Postuar :
5 Dhjetor '13
ID e produktit :
20008
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Gluhwein është kombinim i shijshëm i verës së kuqe dhe erëzave të ziera! Është pija perfekte për sezonin dimëror. Ejani dhe përjetoni ndjenje të ngrohtë dhe gazmore me ne, çdo të Premte të Dhjetorit, duke filluar nga ora 18:00, në Sabaja Dr's Beer House.
Gluhwein is a delicious blend of red wine and spices prepared warm! The perfect drink for the winter season. Come and enjoy a warm and cheerful experience with us, every Friday night in December, starting at 18:30, at Sabaja Drs Beer House.
Informata rreth publikuesit
Sabaja Dr's Beer House
Prishtinë
049582000
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »