SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
WALKING WITH DINOSAURS- PREMIERE BOTERORE ne ora 16 dhe 18
Hyrja :
€5.00
Kategoria :
Postuar :
13 Dhjetor '13
Fillon :
14 Dhjetor në ora 18
ID e produktit :
20202
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
TEMA: Një dinosaur i papritur fiton dhe bëhet hero i të gjitha kohërave. Gjatë periudhës 70 milion vjeçare të Kretakosit, zogu Aleks, flet për Paçirinosaurët, e quajtur Paçi, Skauler dhe Xhuniper që rriten të mëdhenj. Aleksi ka një miqësi simbiotike me Paçirinosaurët. Paçi drejton kopenë në migrim, ku takohen me Gorgon, që është një predator Gorgosaurus.

Rolet: John Leguizamo, Justin Long, Tiya Sircar, Skyler Stone, etj.

Regjia: Neil Nightingale
Informata rreth publikuesit
KINO ABC (KDSHF - GENCI)
Prishtinë
038 243 117
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »