SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
INSIDIOUS Chapter 2
Hyrja :
€3.00
Kategoria :
Postuar :
16 Dhjetor '13
Fillon :
17 Dhjetor në ora 22:00
ID e produktit :
20261
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Horror; 1 orë 43 min.
TEMA: Skuadra e filmit horror, Xhejms Uan dhe skenaristi Li Uanel, ribashkohen me aktorët e filmit të parë. Filmi vazhdon me familjen e fanitur Lamber, të cilët mundohen ta zgjidhin misterin e fëmijërisë që i ka mbajtur të lidhur me botën e rrezikshme shpirtërore.
Rolet: Patrick Wilson, Rose Byrne, Ty Simpkins, Lin Shaye, Barbara Hershey, etj.
Regjia: James Wan
Informata rreth publikuesit
KINO ABC (KDSHF - GENCI)
Prishtinë
038 243 117
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »