SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
DJ ACEE SWITZERLANDS TURNTABLE QUEEN NE PRISHTINE DHE GJILAN
Hyrja :
Ftesë
Kategoria :
Postuar :
12 Mars '13
Fillon :
15 Mars
ID e produktit :
2048
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Next Level
Presents

DJ ACEE “SWITZERLAND’S TURNTABLE QUEEN”

www.djacee.ch/ 
soundcloud.com/dj-acee 
www.youtube.com/deejayacee 
www.105.ch/ 

NOMINATED FOR BEST BLACK MUSIC&PARTY TUNES DJ
Swiss Night Life Award 2012


FRIDAY 15th of MARCH : THE BANK CLUB
SATURDAY 16th OF MARCH: STOP CLUB GJILAN
Informata rreth publikuesit
A.SH NEXTLEVEL
Prishtinë
049 808 080
Pristina [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »