SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
❂ 21 DHJETOR SATURDAY / BIG HIP - HOP NIGHT WITH / LYRICAL SON & MC KRESHA DJ DRIT\'ON @ DIAMONDS CLUB ❂
Hyrja :
Ftesë
Kategoria :
Postuar :
18 Dhjetor '13
ID e produktit :
20702
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
❂ 21 DHJETOR SATURDAY / BIG HIP - HOP NIGHT WITH / LYRICAL SON & MC KRESHA DJ DRIT'ON @ DIAMONDS CLUB ❂


DIAMONDS CLUB PREZANTON :

BIG HIP - HOP NIGHT WITH :

# P.I.N.T / LYRICAL SON & MC KRESHA DJ DRIT'ON

P.I.N.T. aka Për Inati t’Njoni Tjetrit, është grup i krijuar në vitin 2010 si shtëpi e artistëve të ndryshëm; prej atyre që sot janë ikona muzikore e deri te ata që do te jenë ikonat e së ardhmes. Për here të parë u zyrtarizua më 16 Gusht 2011, duke lançuar albumin e “Mc Kresha & Lyrical Son – Për inati t’njoni tjetrit”. Përgjegjsite dhe drejtimi I punës së P.I.N.T. është cilësia e lartë e produkteve muzikore, që do të lançohen në tregun mbarë Shqiptarë dhe Internacional.

www.facebook.com/LyricalSonOfficial 
twitter.com/LyricalSon 
www.youtube.com/pintofficial; 
twitter.com/PINT_Official; 
www.facebook.com/shemsikreshta  twitter.com/shemsikreshta 


RESIDENT :

DJ CHAMO
www.facebook.com/ChammoDJ?fref=ts 

LIBURN
www.facebook.com/libotek?fref=ts 

LUMMY
www.facebook.com/pages/Dj-lummy/144733865596260?fref=ts 

VJ DEEP
www.facebook.com/vjdeepsopa?fref=ts 


E SHTUNE 21 DHJETOR / ORA 22.00

RESPECT # DIAMONDS CLUB TEAM

www.youtube.com/watch?v=ZhQ4GQz7APo 
www.youtube.com/watch?v=_gOTEAdvZ1I 
www.facebook.com/diamondsclub.ks WELCOME ALL ///
Informata rreth publikuesit
Diamonds Club
Ferizaj
+377 44 324 007
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »