SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
FROZEN 3D
Hyrja :
€5.00
Kategoria :
Postuar :
20 Dhjetor '13
Fillon :
21 Dhjetor në ora 16
ID e produktit :
20746
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Filmi FROZEN, i zhanrit komedi/aventure e animuar do te filloje te shfaqet ne Kinemane ABC premiere boterore nga 21 dhjetor 2013, ne dy termine 14.00 dhe 16.00 ndersa ne ditet e javes ne nje termin 16.00.

Frozen eshte realizim i kompanise filmike holivudiane Disney dhe do te shfaqet ne kinemane ABC ne formatin 3D.

Frozen nga Akademia e sivjetme e 71-të Golden Globe eshte nominuar si Filmi me i Mire i Animuar dhe Kenga me e Mire Origjinale 'Let it Go'..
Informata rreth publikuesit
KINO ABC (KDSHF - GENCI)
Prishtinë
038 243 117
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »