SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
❂ NATA E VITIT TE RI FESTOHET NE DIAMONDS CLUB ❂
Hyrja :
Ftesë
Kategoria :
Postuar :
30 Dhjetor '13
Fillon :
1 Janar në ora 00:30
ID e produktit :
21129
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
❂ NATA E VITIT TE RI FESTOHET NE DIAMONDS CLUB ❂

DIAMONDS CLUB PRESENTS HAPPY NEW YEAR PARTY 2014

ON DECK'S DEEJAY CHAMO DEEJAY LIBURN DEEJAY LUMMY

Special invited DEEJAY BABEL

NEJA FILLON ne 00:30 dhe mbaron dikun ka ora 8 e mengjesit


#TEFESTOJMSEBASHKU #DIAMONDS CLUB FERIZAJ


DIAMONDS CLUB IS BIG !!!


--- www.facebook.com/diamondsclub.ks 
Informata rreth publikuesit
Diamonds Club
Ferizaj
+377 44 324 007
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »