SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
❂ NATA E DYTE E VITIT TE RI / 01 JANAR ELVANA GJATA & ANDY GRAMM @ DIAMONDS CLUB ❂
Hyrja :
Ftesë
Kategoria :
Postuar :
30 Dhjetor '13
ID e produktit :
21130
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
❂ NATA E DYTE E VITIT TE RI / 01 JANAR ELVANA GJATA & ANDY GRAMM @ DIAMONDS CLUB ❂

DIAMONDS CLUB PREZANTON SUPER YLLIN SHQIPTAR !

---------- ELVANA GJATA & ANDY GRAMM -----------

RESIDENT : DJ LUMMY l LIBURN l CHAMO l VJ DEEP

#TEFESTOJMSEBASHKU #DIAMONDS CLUB


Super Hitet :

* 1990
* Beso (2po2)
* Fake
* Dhe zemra ndal
*Me ty
* Te 2 ( 2po2)
*Vetem zoti e din
*Vetes
* Afer dhe Larg
*Kudo qe jam ( Flori Mumajesi )
* Mames
*Gjaku im
*Hitesh
* Ma mani nejen ( Fuga )
*Turn u On
*Nuk jan Me
* Fake ( remix Kaos Pint )

REZERVIMET NE TEL 044 324 007 / 044 166 485

Rrespect DIAMONDSCLUB TEAM

www.facebook.com/diamondsclub.ks?ref=br_rs 


WELCOME ALL ///
Informata rreth publikuesit
Diamonds Club
Ferizaj
+377 44 324 007
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »