SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
✪ GENA LIVE SHOW ✪ NATA E KATERT 3 JANAR 2014 ✪ COCO CLUB ✪
Hyrja :
Ftesë
Kategoria :
Postuar :
30 Dhjetor '13
ID e produktit :
21136
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
✪ NATA E KATERT E VITIT TE RI 2014 FESTOHET NE COCO CLUB

✪ E PREMTE 3 JANAR 2014 / 10PM

✪ LIVE SHOW 100% ME KENGETARIN DHE SUPERYLLIN NGA SHQIPERIA

✪ GENA ✪ 100% LIVE

MOS MUNGO !!!OPENING & CLOSING

✦ QAKI - www.facebook.com/djqakicoco 
✦ DJ MILOTT - www.facebook.com/DJ.MiLoTT 

➘ Lightings and Visual effects by:
✦ VJ.BLITZ - www.facebook.com/itsvjblitz 

➘ Photoshooting By:
✦ FLAMUR ILAZI - www.facebook.com/PhotographerFlamurIlazi 

INFO & REZERVIME
044847777 / 045619619

www.cococlub-ks.com 
Informata rreth publikuesit
COCO Club
Ferizaj
049 380 300
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »