SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
01 JANAR 2014 @ DUPLEX club | Ardian Bujupi | Ronela Hajati | Dj Professional
Hyrja :
Ftesë
Kategoria :
Postuar :
30 Dhjetor '13
ID e produktit :
21138
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Nata e dytë e Vitit të Ri

Festa vazhdon me më të mirët e estradës Ardian Bujupin & Ronela Hajatin... Të festojmë, vallëzojmë dhe të urojmë për një vit më të mirë bashkërisht!

Shoqëron:
Dj. Professional

01 Janar 2014 @ DUPLEX club
Start: 22:00

Info & Rez. 045555585 & 049554555
Informata rreth publikuesit
Duplex Club Prishtina
Prishtinë
049 554 555
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »