SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
THE SECRET LIFE OF WALTER MITTY
Hyrja :
€3.00
Kategoria :
Postuar :
8 Janar '14
Fillon :
9 Janar në ora 20:00
ID e produktit :
21521
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Filmi i pare qe ne Kinemane ABC do te filloj te shfaqet nga date 9 janar, eshte premiera boterore “THE SECRET LIFE OF WALTER MITTY" me aktoret e njohur holivudian Ben Stiller, Kristen Wig, Sean Penn, etj.
Filmi i takon zhanrit komedi, avanture dhe drame dhe eshte ne regji te Ben Stiller.
Filmi i pare qe ne Kinemane ABC do te filloj te shfaqet nga date 9 janar, eshte premiera boterore “THE SECRET LIFE OF WALTER MITTY" me aktoret e njohur holivudian Ben Stiller, Kristen Wig, Sean Penn, etj.
TEMA: Uolter Miti është një ëndërrimtar, i cili largohet nga jeta e tij anonime, dhe futet në një botë fantazishë me plot heroizma, romansë dhe aksion. Kur puna e tij dhe e kolegut të tij, vihen në dyshim, Uolteri orvatet në botën reale duke udhëtuar në tërë botën. Udhëtimi i tij bëhet një aventurë e paparë që nuk mund të merret me mend.
Informata rreth publikuesit
KINO ABC (KDSHF - GENCI)
Prishtinë
038 243 117
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »