SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
47 RONIN 3D
Hyrja :
€5.00
Kategoria :
Postuar :
8 Janar '14
ID e produktit :
21522
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Aksion/Aventurë/Fantazi; 2 orë 02 min
TEMA: Pas vrasjes së zotërinjve të tyre dhe dëbimit të llojit të tyre, 47 samurajë të liruar betohen të marrin hak dhe t’ia kthejnë nderin popullit të tyre. Të dëbuar nga shtëpitë e tyre, dhe të shpërndarë gjithandej, ky grup roninësh, kërkojnë ndihmën e Kait (një gjysmak), të cilin dikur nuk e përfillnin. Ata duhet të luftojnë në një botë me bisha mutante dhe me shtriga të tmerrshme. Pasi që ky personazh bëhet arma e tyre kryesore, ai bëhet hero i vërtetë që frymëzon këtë grup të vogël në betejë.
Rolet: Keanu Reeves, Tadanobu Asano, Rinko Kikuchi, Hiroyuki Sanada, Kou Shibasaki, etj.
Regjia: Carl Erik Rinsch
Informata rreth publikuesit
KINO ABC (KDSHF - GENCI)
Prishtinë
038 243 117
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »